Clarín Ràdio radiobanda.com

Idioma

Participa

  • Àlbum
  • Àlbum
  • Vídeos
  • descarregues

Flash Mp3 Player

BP  Notícies

Durant la Junta General Ordinària del dissabte 8 de març es precedirà a l'elecció de la Junta Directiva. A tal efecte es presenten les següents candidatures:

Vicente Vicente
Vicente Vicente
Salvador Navarro
Salvador Navarro
President: VICENTE VICENTE RUÉ President: SALVADOR NAVARRO MARTÍNEZ
  • Vicepresident adjunt a la presidència : IGNACIO LLÁCER FABRA
  • Vicepresident de Banda:FRANCISCO ASENSI LLOPIS
  • Vicepresident de Banda Juvenil: LOURDES AGUSTÍ NOVEJARQUE
  • Vicepresident d'Orquestra: ALFREDO GARCÍA MARTÍNEZ
  • Vicepresident d'Escola de Música: JOSÉ MANUEL IBÁÑEZ HURTADO
  • Vicepresident Supervisió d'obra: MIGUEL ÁNGEL IBÁÑEZ HURTADO
  • Vicepresident Relacions Públiques: PABLO BAENA MONTILLA
  • Secretari: PEDRO VICENTE RUÉ
  • Vicesecretari: JOSE LUIS GUNA MONTESINOS
  • Tresorera: CECÍLIA GALDUF VESES
  • Dipositari: BENJAMÍN BONDIA BENLLOCH

VOCALS

  • Assessoria jurídica: JOSEP DOMÉNECH AVIÑÓ
  • Teatre i Centre: MANUEL RODRIGO ZARAGOZÁ, MIGUEL CEREZO PASCUAL, VICENTE ALMELA DOMINGO, ERNESTO PALACIO RODILLA, FRANCISCO URBANO ARAUJO I VICENTE MUÑOZ ARTÉS
  • Banda: VICENTE CARRERAS BALLESTER i 2 vocals triats pels integrants de la Banda
  • Banda Juvenil: INMA IZQUIERDO VESES
  • Orquestra: 2 vocals triats pels integrants de l'Orquestra
  • Cor: JOSÉ LUIS MARTÍNEZ CASTILLO i ESTER PEÑA BAREA
  • Gravació i so: MIGUEL SANCHO LLORENTE
  • Obres: ANA SABATER PÉREZ
  • Premsa i mitjans de comunicació: AMPARO APARICI ALCOLEA
  • Protocol i Actes Socials: CONCHA GARCÍA ASENSI, REME VALERO PAREJA i INMA LLÀCER VIDAGANY
  • Documentació i Arxiu: ROBERTO MARTÍN MONTAÑÉS
  • Vicepresident adjunt a la presidència : VICENTE FAUBEL LLOPIS
  • Vicepresident adjunt a la presidència : JUAN JOSÉ LLIMERÀ DUS
  • Vicepresident de Banda: JOSE MIGUEL BLESA LAFUENTE
  • Vicepresidenta d'Orquestra: ROSA MARIA SALVADOR CANO
  • Vicepresident de Banda Juvenil: LUIS ALBERT VESES
  • Vicepresident d'Escola de Música: VICENTE RODILLA ALAMÀ
  • Vicepresident d'Actes Culturals: VICENTE ORTIZ JUAN
  • Secretari General: MIGUEL BORI PÉREZ
  • Vicesecretaria: MARIA TRINIDAD GIL ORTIZ
  • Tresorer: JOSE MIGUEL FERRANDIS SABATER
  • Dipositari: ENRIQUE SANTES ALBARRACÍN
  • Arxiver: VICENT COTANDA PEÑARROCHA

VOCALS

  • Relacions Públiques: ENRIQUE LLOPIS OLIVER
  • Actes Socials: ASUNCIÓN BAÑULS CERVERA
  • Premsa i Relacions Socials: RAFAEL VILLAREJO VESES
  • Gravacions: CARMELO SENA GARCÍA
  • Programació: FRANCISCO JORGE VESES
  • Centre: VICENTE ENGUÍDANOS PEÑARROCHA
  • Tramoia: JOSE ANTONIO CERVERA PORTOLÉS
  • Teatre: JOSÉ CARPIO BORT
  • Banda: triats pels integrants de la Banda
  • Orquestra: triats pels integrants de l'Orquestra

ASSESSORS TÈCNICS

  • Assessors Musicals:JOSEP PONS i RAFAEL FRÜBECK DE BURGOS
  • Assessors Financers: INMACULADA BALLESTEROS GONZÁLEZ i GONZALO BORONAT
  • Assessor tècnic d'obra: MIGUEL ÁNGEL LLOPIS