Clarín Ràdio radiobanda.com

Idioma

Participa

  • Àlbum
  • Àlbum
  • Vídeos
  • descarregues

Flash Mp3 Player

BP  Notícies
Lo sentimos,este contenido no está traducido.
Sorry, there are no traslations available for this content.


diplomesLlistat d'alumnes de l'Escola de música amb diploma segons les qualificacions del curs 2009-10. El lliurament dels diplomes serà el dimecres 24 a les 19h en el Col·legi Sant Vicent.





NOM CURS
ACEVEDO GARCIA GABRIEL GE 3º
ALBERT CIFRE GEMMA GE 3º
ALCOCER TORRES MARTA GE 4º
ALMELA AGUSTI Mª ANGELES GE 2º
ARASTEY DAMIA CLARA ISABEL GE 3º
BARONA NOVEJARQUE ARANTXA GE 2º
BARRERA BERNAD IRENE GE 2º
BENLLOCH IGUAL JOAN PREP
BENLLOCH IGUAL NURIA GE 4º
BERNABEU DUARTE MARC PREP
BOBOCEA ANDREI FLORIN GE 3º
BOUGHBINA PORTOLES AARON GE 4º
BOUGHBINA PORTOLES AIDA PREP
CARDENAS GONZALEZ ANDREA GE 4º
CARPIO GOMEZ ANNA GE 3º
CARPIO MICÓ PAULA PREP
CARPIO VICENT CARLA GE 4º
CEREZO PEÑARROCHA ADRIANA PREP
CIVERA MARTÍNEZ Mª DEL MAR GE 1º
COLL BERNAT JOSE GE 2º
CONTRERAS FRONTERA SERGI GE 4º
CORTELL GÓMEZ MARINA GE 1º
COTANDA LLOPIS JAVIER GE 4º
CUENCA IGLESIAS ICIAR PREP
D’ANGELO PUCHOL ANDREA GE 4º
FERNÁNDEZ LULL ADRIÀ GE 4º
FRANCÉS BLAY EVA GE 1º
GALLARDO MOLA ADRIÁN PREP
GALLARDO MOLA JOSÉ PREP
GARCÍA DE LUNA BLANCA PREP
GARCIA NAVARRO MARIA GE 4º
GONZÁLEZ PERIS JÚLIA PREP
GORREA BAÑULS MARTA GE 4º
IBÁÑEZ GARCÍA ARANTXA PREP
IGEA VAL CARLA GE 2º
JACINTO GARCIA VICENT GE 3º
LAVADO MEJIAS Mª DEL PILAR GE 2º
LLOPIS GARCÍA GUILLEM PREP
LLOPIS GARCÍA JÚLIA PREP
LLOPIS MORENO JOSE ANDRES GE 3º
LOZANO IVARS CARLOS PREP
MANUEL VALERO IGNACIO PREP
MANZANARES ROSELL ANDREA PREP
MARCO MARTIN ARTUR GE 2º
MARCO MARTIN ISABEL GE 3º
MARIN CLAVERIAS PABLO GE 1º
MARTINEZ DARDER MARIA GE 4º
MARTÍNEZ GUIJARRO BELÉN GE 3º
MARTÍNEZ GUIJARRO FCO. MANUEL GE 3º
MOLINA BOIX SANDRA GE 4º
NAVARRO IGUAL JOSE MIGUEL GE 2º
NAVARRO PORCAR VICENT GE 3º
NAVARRO SEGURA MARIO PREP
NAVARRO TOMÁS JOAN GE 1º
NAVARRO TOMAS MARIA GE 4º
ORTIZ PEÑARROCHA EMMANEL·LA GE 3º
ORTIZ TORRESANO PAULA GE 2º
ORTOLA SABATER MARIA GE 4º
PÉREZ MARTÍNEZ FERRÁN PREP
PETIT LÓPEZ ÁLVARO JESÚS GE 2º
PETIT SABATER ÁLVARO JOAQUIN GE 2º
PIA LUDEÑA MIGUEL ÁNGEL GE 4º
PORTOLES IZQUIERDO ARANTXA GE 2º
REMOLINA BELTRÁN INÉS GE 4º
RÍOS MATEO MARÍA GE 1º
RODRÍGUEZ GARCÍA JAVIER GE 1º
ROMERO MUÑOZ ANNA GE 3º
ROMERO VIDAGANY RAFEL PREP
ROZALEN MORANT ALBA GE 2º
RUIZ IBAÑEZ MIGUEL GE 4º
SANCHO MORATO ANDREA GE 4º
SIMEO VINAIXA MIGUEL GE 3º
TORRENT FRONTERA LORENA GE 2º
UMBERT GIMÉNEZ PABLO RAFAEL GE 1º
VESES MEJIAS MARIA GE 3º